تبلیغات
هسته ی علمی علوم سیاسی - یک هویت با دو شناسنامه
هسته ی علمی علوم سیاسی
وابسته به بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور بیرجند
وبلاگی که پیش رو دارید، وبلاگ اطلاع رسانی هسته ی علمی علوم سیاسی دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی، مرکز بیرجند می باشد.

یک هویت با دو شناسنامه

یکشنبه 21 آذر 1389

نویسنده: حسین باغبانی | طبقه بندی:مقالات آموزشی، 

یک هویت بادو شناسنامه!!

 

1- شاید برای عده ای-هرچند اندک و کم شمار- که هنوز به عمق فتنه 88 پی نبرده اند, شنیدن این خبر-تاکید میشود بر (خبر) نه (تحلیل)-تعجب آور است که سران و عوامل اصلی فتنه 88 نه فقط با تروریستهایی که دست به ترور دو دانشمند هسته ای کشورمان زده اند,هویت مشترک و یکسانی دارند بلکه خیانت سران فتنه بارها از جنایت تروریستها ی صبح دوشنبه تهران, بیشتر و نفرت انگیزتر بوده و هست.چرا…؟! به قول حقوقدانان(نحن ابنا الدلیل…ما فرزندان دلیل هستیم و در قضاوت به آن سوی میرویم که دلایل هدایتمان میکنند)

یک هویت بادو شناسنامه!!  

1- شاید برای عده ای-هرچند اندک و کم شمار- که هنوز به عمق فتنه 88 پی نبرده اند,   شنیدن این خبر-تاکید میشود بر (خبر) نه (تحلیل)-تعجب آور است که سران و عوامل اصلی   فتنه 88 نه فقط با تروریستهایی که دست به ترور دو دانشمند هسته ای کشورمان زده اند,هویت   مشترک و یکسانی دارند بلکه خیانت سران فتنه بارها از جنایت تروریستها ی صبح دوشنبه تهران,   بیشتر و نفرت انگیزتر بوده و هست.چرا…؟! به قول حقوقدانان(نحن ابنا الدلیل…ما فرزندان دلیل   هستیم و در قضاوت به آن سوی میرویم که دلایل هدایتمان میکنند)  

2- آیا تروریستهایی که دو دانشمند هسته ای ایران را ترور کرده اند, با آن دو خصومت شخصی   داشته اند؟ بدیهی است که با توجه به تمام شواهد و قرائن موجود پاسخ این سوال منفی است.   بنابراین چرا دست به این جنایت آلوده اند؟ ترور دانشمندان هسته ای ایران اسلامی در اوج چالش   هسته ای کشورمان با دشمنان بیرونی و مخصوصا آمریکا, انگلیس و اسرائیل صورت گرفته, آنهم   در حالی که طینزدیک به ده سال گذشته, حریف بیرونی از هیچ اهرم سیاسی, نظامی, اطلاعاتی,   اقتصادی و … برای مقابله با فعالیت هسته ای جمهوری اسلامی ایرلن دریغ نکرده و حتی بارها تاکید ورزیده   است که حمله نظامی به تاسیسات اتمی ایران را نیز به عنوان یک گزینه روی میز دارد!  

3- چند هفته قبل (جان ساورز) رئیس سازمان اطلاعاتی  ام ای 6 شاخه اطلاعات و جاسوسی خارجی   در اینتلجنت سرویس انگلیس به صراحت گفته بود (روشهای دیپلماتیک برای متوقف کردن فعالیت   هسته ای ایران با ناکامی روبرو شده است و باید از طریق عملیات جاسوسی و اطلاعاتی با ادامه برنامه   هسته ای ایران مقابله کنیم) و ژنرال پپترائوس سرفرمانده سابق نیروهای نظامی آمریکا در خاورمیانه   و سرفرمانده کنونی نظامیان آمریکا در افغانستان فاش کرده بود که برای مقابله به فعالیتهای هسته ای   ایران و تنگ کردن عرصه بر مسئولان نظام, شماری از کماندوهای آمریکایی از گردان نیروهای ویژه را برای انجام عملیات جاسوسی و اطلاعاتی با همکاری عوامل داخلی به درون خاک ایران نفوذ داده   است و مئیر داگان رئیس سازمان اطلاعاتی رژیم صهیونیستی از ضرورت عملیات اطلاعاتی شکننده   علیه برنامه هسته ای کشورمان خبر داده بود و ...  

4- دیروز یعنی یک روزپس از عملیات تروریستی صبح دوشنبه تهران روزنامه ایندیپندنت دو مقاله از دو   تحلیل گر اسرائیلی و آمریکایی را که هر دو نفر آنها سابقه آشکار و اعلام شده عضویت در سرویس های   اطلاعاتی دارند به چاپ رساند. مقاله ای گزارش گونه به قلم یوسی مامان عضو موساد و مفسر اشد روزنامه   اسرائیلی(هاآرتص) و یادداشت دیگری از(بروس ریدل) مامور سابق (سیا) که تیتر اول کیهان امروز به این   خبر اختصاص یافته است.(یوسی ملمان) در مقاله گزارش گونه خود مینویسد: دیروز-دوشنبه- سه رویداد به   ظاهر بی ارتباط با یکدیگر ولی در واقع مرتبط با هم اتفاق افتاده است, افشای اسناد وزارت خارجه آمریکا که   بسیاری از آنها درباره نگرانی جامعه جهانی نسبت به برنامه هسته ای ایران است, ترور یک دانشمند هسته ای   ایران در تهران و مجروح شدن یک دانشمند دیگر و انتصاب(تایمر پاردو)به جای (مئیر داگان) به عنوان   رئیس موساد,سازمان اطلاعاتی خارجی اسرائیل. یوسی ملمان در ادامه مینویسد( این سه رویداد با یکدیگر   ارتباط مستقیم دارند و همه آنها بخشی از تلاش بی پایان جامعه اطلاعاتی اسرائیل همراه با همتایان غربی آن   از جماه انگلیس و سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا(سیا) است که با هدف اخلال در فعالیت هسته ای ایران   یا به تاخیر انداختن آن و در صورت امکان بازداشتن جمهوری اسلامی ایران از ادامه فعالیت هسته ای خود   طراحی شده و به اجرا درآمده است).   این عضو ارشد موساد که طی چند سال اخیر در پوشش مفسر روزنامه صهیونیستی(ها آرتص) ظاهر شده است   در ادامه مقاله خود اشاره میکند که(این حداقل چهارمین تلاش برای ترور دانشمندان ایرانی مرتبط با برنامه   هسته ای ایران طی 4 سال گذشته است) و از احتمال مشابه دیگر نیز خبر میدهد!   (بروس ریدل) نیز با بیان دیگری به نگرانی اسرائیل از فعالیتهای هسته ای ایران میپردازد و با اشاره به   سوابق موساد در ترور مخالفان مینویسد(امروز ایران در صدر نگرانی های اسرائیل قرار دارد و نتانیاهو با   ابراز از این نگرانی به موساد دستور داده است که ایران باید در صدر برنامه های عملیاتی موساد باشد).   بروس ریدل خبر داده دیگری هم در آستین دارد و مینویسد(مئیر داگان رئیس موساد طی 8 سال گذشته همواره   تاکید داشته است که موساد نباید فقط اطلاعات جمع کند بلکه باید بر اساس اطلاعاتی که بدست می آورد وارد   عمل شود)و اضافه میکند (تایمر پاردو)که به جانشینی داگان انتخاب شده است سالها در موساد و نیروهای   نظامی اسرائیل در اینگونه عملیات ترور شرکت داشته و همچنان آن را یکی از اولویتهای اصلی خود میداند.   اگر این اعترافات صریح و بی پرده نیز نبوده کمترین تردیدی وجود نداشت که ترور دانشمندان هسته ای   ایران جنایت مشترک سرویس های اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل و انگلیس بوده است.  

5- اکنون جای این  سوال است که عاملان ترور دانشمندان هسته ای چه میخواسته اند و در پی چه بوده اند   که سران فتنه طی 8 ماه فتنه گری و خیانت و جنایت در پی آن نبوده اند؟! آیا تمامی مراحل فتنه 88 بی   کم و کاست تاکید میشود که بی کم و کاست مطابق نسخه و دستورالعمل رسما اعلام شده مثلث آمریکا و   انگلیس و اسرائیل صورت نگرفته بود؟! ایا سران فتنه آشکارا به حمایت از نسخه دیکته شده مثلث یاد شده نه   فقط توقف برنامه هسته ای جمهوری اسلامی ایران بلکه مقابله به مبانی و ارکان اسلام,انقلاب, امام و   نظام اسلامی را دنبالنمی کردند؟! تشکیل (کمیته صیانت از آرا) بعد از ملاقات پنهان با جرج سوروس   و فرمول آشکارا اعلام شده و مشترک(جین شارپ,ریچاردروتی و سوروس).انتخاب یک نماد رنگین بعد از   توصیه(مایکل لدین),برنامه ریزی برای آشوبهای خیابانی قبل از انجام انتخابات, اعلام پیروزی در حالی که   هنوز رای گیری تمام نشده بود,چه رسد به آغاز شمارش آرا, ادعای تقلب بلافاصله پس از اعلام اولین نتیجه   رای گیری,درخواست ابطال انتخابات,فرمول جرج سورس و جین شارپ, درخواست رفراندوم با توصیه   قبلا اعلام شده مایکل لدین, خودداری از پیگیری ادعای تقلب از مجاری تعریف شده قانونی, درخواست حضور   ناظران و بازرسان بین المللی, توصیه وزارت خارجه اسرائیل و بخشی از فرمول جرج سورس برای کودتای   مخملی, شایعه پراکنی و اصرار بر آن بعد از افشای دروغ بودن شایعات,شعار به نفع اسرائیل در روز قدس و   تکرار بی کم و کاست شعار(نه غزه, نه لبنان, جانم فدای ایران)!!!!!!!! که دو روز قبل از سوی وزارت خارجه   اسرائیل در سایت رسمی این مرکز اعلام شده بود. شعار به نفع آمریکا در روز جهانی مبارزه با استکبار,   ائتلاف و همکاری آشکار با منافقین, مارکسیستها, بهایی ها, سلطنت طلبها, کومله, پژاک, اهانت به ساحت   مقدس حضرت امام حسین(ع) در رور عاشورا و حمایت آشکار از اهانت کنندگان با عنوان (مردان   خداجوی)!!!!!, نفی وجود مبارک حضرت صاحب الزمان(عج), توصیه بیت ا لعدل بهایی ها از اسرائیل   و معرفی نفی کننده به عنوان یکی از 5 عضو اصلی اتاق فکر فتنه در لندن.   گفتنی است که اهانت به ساحت مقدس امام حسین(ع) و نفی وجود مبارک حضرت صاحب الزمان(عج)   فرمول از قبل اعلام شده(فرانتس فوکویاما) نظریه پرداز و استراتژیست آمریکایی در فرمول معروف وی   با عنوان (مهندس معکوس) برای مقابله با نظام ولایت فقیه در ایران بوده است که بعد از حماسه عظیم و   بی نظیر 9 دی ماه 88 (ریچارد هاس) مسئول شورای روابط  خارجی آمریکا ضمن پذیرش مسئولیت   ارائه این فرمول به سران فتنه, با تاسف اعلام کرد(فرمول مهندسی آقای فوکویاما,نتیجه معکوس داده   است و به جای دور کردن مردم از آیت الله خامنه ای بر نفوذ وی افزوده است)و ...  

6- آیا هیچ یک از موارد یاد شده قابل انکار است؟! آیا به همین علت نبوده که شیمون پرز از فتنه گران   به عنوان(بزرگترین سرمایه اسرائیل در داخل ایران) یاد میکرد؟ و نتانیاهو با صراحت میگفت (اصلاح   طلبان به نیابت از اسرائیل با جمهوری اسلامی میجنگند)و اوباما حمایت از فتنه گران را یکی از اهداف   استراتژیک آمریکا میدانست؟! آیا به گفته مقامات آمریکایی اصلی ترین هدف از صدور قطعنامه 1929   شورای سازمان ملل, حمایت از سران فتنه نبوده است؟!...   اگر همه و صدها نمونه دیگر از این دست واقعیتهای مستند و غیر قابل انکار بوده است که بوده, آیا   نباید نتیجه گرفت که سران و عوامل اصلی فتنه 88 نه فقط با جنایتکارانی که دست به ترور دانشمندان   هسته ای ایران زده اند, هویت مشترکی دارند, بلکه ابعاد جنایت آنها بارها از اقدام تروریستی صبح   دوشنبه تهران گسترده تر و مشمئز کننده تر است؟! ما فرزندان دلیل هستیم و در قضاوت به آن سوی می رویم که دلایل هدایتمان کنند . 

تهیه کننده : غیرتی      

نظرات() 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

← آخرین پستها

← نویسندگان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :